Dünyanın İlk KNX Çok Aşamalı Sabit Akım Modu LED Sürücü LCM-40 / 60KN Serisi-meanwell-trafo-12v-24v-36v-48v-driver- ups-

Lider standart güç kaynağı üreticisi olan MEANWELL, yeşil ve sürdürülebilir toplum oluşturmak için bina otomasyon teknolojisini desteklemeye devam ediyor. Son müşterilerin ve sistem entegratörünün ihtiyaçlarını karşılamak için KNX ürün çeşitliliğini genişletmek için. KAA-4R4V 4 kanal karartma aktüatörünün piyasaya sürülmesinden sonra, dünyadaki ilk KNX LED sabit akım sürücüsü gururla tanıtıldı.

Mean Well LCM-40 / 60KN serisi, karmaşık KNX-DALI ağ geçidini kullanmaktan kaçınmak için dip anahtarı ve KNX arayüzü ile seçilebilen birden fazla seviyeye sahip 40W / 60W AC / DC sabit akım modlu bir LED sürücüdür. Bu seri 180 ~ 295VAC arasında çalışır ve 350mA ile 1050mA arasında değişen farklı akım seviyeleri sunar. Fansız tasarımı ile% 90'a varan yüksek verim sayesinde, tüm seri serbest hava konveksiyonunda -30 ° C ~ 90 ° C kasa sıcaklığı için çalışabilir. Ek olarak, LCM-40 / 60KN, LED aydınlatma sistemi için optimum tasarım esnekliğini sağlayacak şekilde basma karartma arayüzü, çalışma saatleri, güç tüketimi geri bildirimi, sabit ışık çıkış işlevi ve senkronizasyon ile donatılmıştır.

Hemen Ara